agenda

De finalisten van Cameretten trekken het land in om kennis met je te maken!  De beste drie acts lieten in de allesbeslissende finale zien wat ze kunnen, en nu gaan ze op tour door heel Nederland.

Kijk voor speeldata hieronder:

februari

03feb20:30HoofddorpHet Oude Raadhuis20:30 Hoofddorp - Het Oude Raadhuis

04feb20:30HoofddorpHet Oude Raadhuis20:30 Hoofddorp - Het Oude Raadhuis

05feb20:15WaddinxveenCultuurhuys De Kroon20:15 Waddinxveen - Cultuurhuys de Kroon

10feb20:30ArnhemPosttheater20:30 Arnhem - Posttheater

11feb20:30LeidschendamHet Veur Theater20:30 Leidschendam - Het Veur Theater

17feb20:30AlkmaarVictorie 20:30 Alkmaar - Victorie

18feb20:30OosterhoutTheater de Bussel 20:30 Oosterhout - Theater de Bussel

19feb20:30SpanbroekWadway Theaterkerk20:30 Spanbroek - Wadway Theaterkerk

22feb20:30AmsterdamTheater Bellevue20:30 Amsterdam - Theater Bellevue

23feb20:30AmsterdamTheater Bellevue20:30 Amsterdam - Theater Bellevue

24feb20:30AmsterdamTheater Bellevue20:30 Amsterdam - Theater Bellevue

25feb20:30AmsterdamTheater Bellevue20:30 Amsterdam - Theater Bellevue

26feb20:30AmsterdamTheater Bellevue20:30 Amsterdam - Theater Bellevue

maart

03mrt20:30DordrechtBibelot 20:30 Bibelot, Noordendijk 148

04mrt20:30WormerTheater de Kaasfabriek20:30 Wormer - Theater de Kaasfabriek

11mrt20:15MiddelharnisHet Diekhuus20:15 Middelharnis - Het Diekhuus

12mrt20:15HaastrechtTheater Concordia20:15 Haastrecht - Cultuurcentrum Concordia

17mrt20:15EdeCultura20:15 Ede - Cultura

25mrt20:30VoorburgTheater Ludens20:30 Voorburg - Theater Ludens

26mrt20:30BolswardOns Gebouw20:30 Bolsward - Ons Gebouw

31mrt20:15BoxtelPodium Boxtel 20:15 Boxtel - Podium Boxtel

april

01apr20:15NieuwkoopTheater Kaleidoskoop20:15 Nieuwkoop - Theater Kaleidoskoop

02apr20:15SneekTheater Sneek, Noorderkerkzaal20:15 Sneek - Theater Sneek

03apr20:00BorneKulturhus De Bijenkorf20:00 Borne - Kulturhus De Bijenkorf Borne

07apr20:15RhoonKasteel Rhoon20:15 Rhoon - Kasteel Rhoon

08apr20:00VledderCC De Tippe20:00 Vledder - Daktheater De Tippe

21apr20:15OldenzaalStadstheater De Bond20:15 Stadstheater De Bond, Molenstraat 25

22apr20:15RotterdamTheater Zuidplein20:15 Rotterdam - Theater Zuidplein

23apr20:00ApeldoornTheater Orpheus 20:00 Apeldoorn - Theater Orpheus

29apr20:30DeurneCC Martien van Doorne20:30 Deurne - Cultuurcentrum Deurne

mei

01mei20:00GroningenOosterpoort20:00 Groningen - De Oosterpoort

06mei20:00Horst‘t Gasthoês20:00 ‘t Gasthoês, Gasthuisstraat 25

07mei21:00DeventerMimik21:00 Deventer - Theater Bouwkunde

11mei20:15Den HaagTheater Diligentia20:15 Den Haag - Theater Diligentia

13mei20:15PapendrechtTheater De Willem20:15 Papendrecht - Theater De Willem

21mei20:30SpijkenisseTheater de Stoep20:30 Spijkenisse - Theater de Stoep

juni

02jun20:00RoermondECI Cultuurfabriek20:00 Roermond - ECI Cultuurfabriek

09jun20:00AmsterdamCultuurcentrum Griffioen20:00 Amsterdam - Cultureelcentrum Griffioen

november

24nov20:0023:00Cameretten - Halve finale 202220:00 - 23:00 Den Haag - Theater Diligentia

25nov20:0023:00Cameretten - Halve finale 202220:00 - 23:00 Den Haag - Theater Diligentia

26nov19:3023:00Cameretten - Grande Finale 2022Cameretten Finale 202219:30 - 23:00 Den Haag - Koninklijke Schouwburg, Korte Voorhout 3