Agenda

De halvefinalisten van Cameretten trekken het land in om kennis met je te maken!  Na de voorrondes mogen zes acts tijdens Cameretten Festival laten zien wat ze in hun mars hebben, en daarna gaan de drie beste acts op tour door heel Nederland.

Kijk voor speeldata hieronder:

februari

23feb20:30ArnhemArnhem - Posttheater20:30 Arnhem - Posttheater

24feb20:15WaddinxveenWaddinxveen - Cultuurhuys De Kroon20:15 Waddinxveen - Cultuurhuys de Kroon

27feb20:15Capelle aan den IJsselCapelle aan den IJssel - Isala theater20:15 Capelle a/d IJssel - Isala Theater

28feb20:15MiddelharnisMiddelharnis - Het Diekhuus20:15 Middelharnis - Het Diekhuus

29feb20:00VenrayVenray - Schouwburg20:00 Venray - Schouwburg Venray

maart

02mrt20:30SpanbroekSpanbroek - Wadway Theaterkerk20:30 Spanbroek - Wadway Theaterkerk

08mrt20:15WassenaarWassenaar - Theater Warenar20:15 Wassenaar - Theater Warenar

09mrt20:30BorneBorne - Kulturhus De Bijenkorf20:30 Borne - Kulturhus De Bijenkorf

14mrt20:00RoermondRoermond - ECI Cultuurfabriek20:00 Roermond - ECI Cultuurfabriek

16mrt20:00BleiswijkBleiswijk - Theater 't Web20:00 Bleiswijk - Theater 't Web

20mrt20:00RotterdamRotterdam - Theater Zuidplein20:00 Rotterdam - Theater Zuidplein

22mrt20:30VoorburgVoorburg - Theater Ludens20:30 Voorburg - Theater Ludens

23mrt20:30HoornHoorn - Het Park 20:30 Hoorn - Het Park

28mrt20:15OldenzaalOldenzaal - Stadstheater De Bond20:15 Oldenzaal - Stadstheater De Bond, Molenstraat 25

29mrt20:15BergeijkBergeijk - De Kattendans20:15 Bergeijk - De Kattendans

april

05apr20:00SomerenSomeren - De Ruchte20:00 Someren - De Ruchte

06apr20:30BolswardBolsward - Ons Gebouw20:30 Bolsward - Ons Gebouw

11apr20:00DeventerDeventer - Mimik20:00 Deventer - MIMIK Film Theater Café

12apr20:30ZundertZundert - Cultuurcentrum Zundert - locatie Rijsbergen 20:30 Zundert - CultuurCentrum Zundert

13apr20:15HellevoetsluisHellevoetsluis - Theater Twee Hondjes20:15 Hellevoetsluis - Theater Twee Hondjes

18apr20:15EdeEde - Cultura20:15 Ede - Cultura

19apr20:15TielTiel - Schouwburg Agnietenhof20:15 Tiel - Schouwburg Agnietenhof

20apr17:00ApeldoornApeldoorn - Theater Orpheus 17:00 Apeldoorn - Theater Orpheus

25apr20:00BodegravenBodegraven - Het Evertshuis20:00 Bodegraven - Het Evertshuis

mei

04mei20:30MaarheezeMaarheeze - De Smeltkroes20:30 Maarheeze - De Smeltkroes

09mei20:30HeerlenHeerlen - Parkstad Limburg Theaters20:30 Heerlen - Theater Heerlen

10mei20:15PapendrechtTheater De Willem20:15 Papendrecht - Theater De Willem

11mei20:30OosterhoutOosterhout - Theater de Bussel 20:30 Oosterhout - Theater de Bussel

24mei20:15Den BoschDen Bosch - De Verkadefabriek20:15 Den Bosch - De Verkadefabriek

25mei20:15Den BoschDen Bosch - De Verkadefabriek20:15 Den Bosch - De Verkadefabriek

29mei20:15Den HaagTheater Diligentia20:15 Den Haag - Theater Diligentia