agenda

De finalisten van Cameretten 2019 trekken het land in om kennis met je te maken!  De beste drie acts lieten in de allesbeslissende finale zien wat ze kunnen, en nu gaan ze op tour door heel Nederland.

Kijk voor speeldata hieronder:

november

15nov20:3022:30Try-out Cameretten 2019Try-out in Theater 't Pand - Gorinchem20:30 - 22:30 Gorinchem - Theater 't Pand

20nov20:3022:30Try-out Cameretten 2019Try-out in Papenstraattheater - Zwolle20:30 - 22:30 Papenstraattheater Zwolle

21nov20:3022:30Try-out Cameretten 2019Try-out in Papenstraattheater - Zwolle20:30 - 22:30 Papenstraattheater Zwolle

27nov20:0023:00Kwartfinale - CamerettenKwartfinale - Cameretten20:00 - 23:00 Rotterdam - oude Luxor Theater

28nov20:0023:00Kwartfinale - CamerettenKwartfinale - Cameretten 20:00 - 23:00 Rotterdam - oude Luxor Theater

29nov20:0023:30Halve finale - CamerettenHalve Finale - Cameretten20:00 - 23:30 Rotterdam - oude Luxor Theater

30nov19:3023:30Finale - CamerettenFinale - Cameretten19:30 - 23:30 Rotterdam - oude Luxor Theater

december

07dec20:1522:15WaddinxveenFinalistentour - Cultuurhuys De Kroon20:15 - 22:15 Waddinxveen - Cultuurhuys de Kroon

10dec20:3022:30AmstelveenFinalistentour - De Griffioen20:30 - 22:30 Amstelveen - Cultureelcentrum Griffioen

13dec20:3022:30VeldhovenFinalistentour - De Schalm20:30 - 22:30 Veldhoven - De Schalm

14dec20:0022:00BovenkarspelFinalistentour - Het postkantoor20:00 - 22:00 Bovenkarspel - Theater Het Postkantoor

20dec20:3022:30LeidschendamFinalistentour - het veurtheater20:30 - 22:30 Leidschendam - Het Veur Theater

21dec20:0022:00Hengelofinalistentour - Schouwburg Hengelo20:00 - 22:00 Hengelo - Schouwburg Hengelo

27dec20:3022:30Utrechtfinalistentour - stadsschouwburg utrecht20:30 - 22:30 Utrecht - Stadsschouwburg Utrecht

28dec20:3022:30UtrechtFinalistentour - Stadsschouwburg Utrecht20:30 - 22:30 Utrecht - Stadsschouwburg Utrecht

januari

08jan20:1522:15RoosendaalFinalistentour - De Kring20:15 - 22:15 Roosendaal - Schouwburg De Kring

09jan20:1522:15Wijchenfinalistentour - Theater 't mozaiek20:15 - 22:15 Wijchen - Theater 't Mozaïek

10jan20:3022:30Almerefinalistentour - kunstlinie almere flevoland20:30 - 22:30 Almere - Kunstlinie Almere Flevoland

11jan20:1522:15Geertruidenbergfinalistentour - de schattelijn20:15 - 22:15 Geertruidenberg - De Schattelijn

15jan20:1522:15Naaldwijkfinalistentour - De naald20:15 - 22:15 Naaldwijk - WestlandTheater De Naald

17jan20:3022:30Arnhemfinalistentour - posttheater20:30 - 22:30 Arnhem - Posttheater

18jan20:1522:15Rotterdamfinalistentour - theater zuidplein20:15 - 22:15 Rotterdam - Theater Zuidplein

20jan20:0022:00Lissefinalistentour - theater floralis20:00 - 22:00 Lisse - Theater Floralis

24jan20:1522:15Ritthemfinalistentour - theater de verwachting20:15 - 22:15 Ritthem - Theater de Verwachting

25jan20:3022:30Spijkenissefinalistentour - theater de stoep20:30 - 22:30 Spijkenisse - Theater de Stoep

30jan20:3022:30Nijmegenfinalistentour - de lindenberg20:30 - 22:30 Nijmegen - Lindenberg Theater

31jan20:3022:30Oosterhoutfinalistentour - theater de bussel20:30 - 22:30 Oosterhout - Theater de Bussel

februari

01feb20:1522:15Haastrechtfinalistentour - theater concordia20:15 - 22:15 Haastrecht - Cultuurcentrum Concordia

06feb20:3022:30Rhoonfinalistentour - kasteel van Rhoon20:30 - 22:30 Rhoon - Kasteel van Rhoon

07feb20:1522:15Capelle aan den IJsselfinalistentour - Isala theater20:15 - 22:15 Capelle a/d IJssel - Isala Theater

13feb20:3022:30Zundertfinalistentour - cultuurcentrum zundert20:30 - 22:30 Zundert - CultuurCentrum Zundert

15feb20:1522:15Boxmeerfinalistentour - de weijer20:15 - 22:15 Boxmeer - De Weijer

18feb20:3022:30Amsterdamfinalistentour - theater bellevue20:30 - 22:30 Amsterdam - Theater Bellevue

19feb20:3022:30Amsterdamfinalistentour - theater bellevue20:30 - 22:30 Amsterdam - Theater Bellevue

20feb20:3022:30Amsterdamfinalistentour - theater bellevue20:30 - 22:30 Amsterdam - Theater Bellevue

21feb20:3022:30Amsterdamfinalistentour - theater bellevue20:30 - 22:30 Amsterdam - Theater Bellevue

22feb20:3022:30Amsterdamfinalistentour - theater bellevue20:30 - 22:30 Amsterdam - Theater Bellevue

28feb20:3022:30Hoofddorpfinalistentour - het oude raadhuis20:30 - 22:30 Hoofddorp - Het Oude Raadhuis

29feb20:3022:30Hoofddorpfinalistentour - het oude raadhuis20:30 - 22:30 Hoofddorp - Het Oude Raadhuis

maart

04mrt20:3022:30Heerlenfinalistentour - theater heerlen20:30 - 22:30 Heerlen - Theater Heerlen

06mrt20:1522:15DrunenFinalistentour - Drunen20:15 - 22:15 Drunen - De Voorste Venne

07mrt20:3022:30Wadwayfinalistentour - theaterkerk wadway20:30 - 22:30 Spanbroek - Wadway Theaterkerk

10mrt20:1522:15Schiedamfinalistentour - wennekerpand20:15 - 22:15 Schiedam - Wennekerpand

12mrt20:4522:45Alkmaarfinalistentour - Podium Victorie20:45 - 22:45 Alkmaar - Victorie

13mrt20:1522:15Middelharnisfinalistentour - het diekhuus20:15 - 22:15 Middelharnis - Het Diekhuus

14mrt20:0022:00Leusdenfinalistentour - theater de tuin20:00 - 22:00

20mrt20:3022:30Wormerfinalistentour - theater de kaasfabriek20:30 - 22:30 Wormer - Theater de Kaasfabriek

21mrt20:0022:00Apeldoornfinalistentour - theater orpheus20:00 - 22:00 Apeldoorn - Theater Orpheus

27mrt20:1522:15Boxtelfinalistentour - podium boxtel20:15 - 22:15 Boxtel - Podium Boxtel

april

02apr20:3022:30Haarlemfinalistentour - patronaat20:30 - 22:30 Haarlem - Patronaat

03apr20:0022:00Vledderfinalistentour - de tippe20:00 - 22:00 Vledder - Daktheater De Tippe

04apr20:3022:30Diemenfinalistentour - theater de omval20:30 - 22:30 Diemen - Theater De Omval

16apr20:1522:15Edefinalistentour - cultura20:15 - 22:15 Ede - Cultura

17apr20:3022:30Deventerfinalistentour - theater bouwkunde20:30 - 22:30 Deventer - Theater Bouwkunde

18apr20:3022:30Bolswardfinalistentour - ons gebouw20:30 - 22:30 Bolsward - Ons Gebouw

19apr20:1522:15Groningenfinalistentour - de oosterpoort20:15 - 22:15 Groningen - De Oosterpoort

23apr19:3021:30Leidenfinalistentour - Gebr de Nobel19:30 - 21:30 Leiden - Gebr. De Nobel

24apr20:3022:30Somerenfinalistentour - De Ruchte20:30 - 22:30 Someren - De Ruchte

25apr20:3022:30Schalkwijkfinalistentour - De wiese20:30 - 22:30 Schalkwijk - De Wiese

mei

02mei20:1522:15Hellevoetsluisfinalistentour - theater de twee hondjes20:15 - 22:15 Hellevoetsluis - Twee Hondjes

08mei20:1522:15Sneekfinalistentour - theater sneek20:15 - 22:15 Sneek - Theater Sneek

14mei20:0022:00Roermondfinalistentour - ECI cultuurfabriek20:00 - 22:00 Roermond - ECI Cultuurfabriek

15mei20:1522:15Papendrechtfinalistentour - theater de willem20:15 - 22:15 Papendrecht - Theater De Willem

16mei20:0022:00Venrayfinalistentour - schouwburg venray20:00 - 22:00 Venray - Schouwburg Venray

21mei20:3022:30Enschedefinalistentour - Theater concordia20:30 - 22:30 Enschede - Theater Concordia

25mei20:1522:15Den Haagfinalistentour - theater diligentia20:15 - 22:15 Den Haag - Theater Diligentia