finale shows

27nov20:0023:00Kwartfinale - CamerettenKwartfinale - Cameretten20:00 - 23:00 Rotterdam - oude Luxor Theater

28nov20:0023:00Kwartfinale - CamerettenKwartfinale - Cameretten 20:00 - 23:00 Rotterdam - oude Luxor Theater

29nov20:0023:30Halve finale - CamerettenHalve Finale - Cameretten20:00 - 23:30 Rotterdam - oude Luxor Theater

30nov19:3023:30Finale - CamerettenFinale - Cameretten19:30 - 23:30 Rotterdam - oude Luxor Theater

agenda

november

15nov20:3022:30Try-out Cameretten 2019Try-out in Theater 't Pand - Gorinchem20:30 - 22:30 Gorinchem - Theater 't Pand

20nov20:3022:30Try-out Cameretten 2019Try-out in Papenstraattheater - Zwolle20:30 - 22:30 Papenstraattheater Zwolle

21nov20:3022:30Try-out Cameretten 2019Try-out in Papenstraattheater - Zwolle20:30 - 22:30 Papenstraattheater Zwolle

27nov20:0023:00Kwartfinale - CamerettenKwartfinale - Cameretten20:00 - 23:00 Rotterdam - oude Luxor Theater

28nov20:0023:00Kwartfinale - CamerettenKwartfinale - Cameretten 20:00 - 23:00 Rotterdam - oude Luxor Theater

29nov20:0023:30Halve finale - CamerettenHalve Finale - Cameretten20:00 - 23:30 Rotterdam - oude Luxor Theater

30nov19:3023:30Finale - CamerettenFinale - Cameretten19:30 - 23:30 Rotterdam - oude Luxor Theater

december

07dec20:1522:15WaddinxveenFinalistentour - Cultuurhuys De Kroon20:15 - 22:15 Waddinxveen - Cultuurhuys de Kroon

10dec20:3022:30AmstelveenFinalistentour - De Griffioen20:30 - 22:30 Amstelveen - Cultureelcentrum Griffioen

13dec20:3022:30VeldhovenFinalistentour - De Schalm20:30 - 22:30 Veldhoven - De Schalm

14dec20:0022:00BovenkarspelFinalistentour - Het postkantoor20:00 - 22:00 Bovenkarspel - Theater Het Postkantoor

20dec20:3022:30LeidschendamFinalistentour - het veurtheater20:30 - 22:30 Leidschendam - Het Veur Theater

21dec20:0022:00Hengelofinalistentour - Schouwburg Hengelo20:00 - 22:00 Hengelo - Schouwburg Hengelo

27dec20:3022:30Utrechtfinalistentour - stadsschouwburg utrecht20:30 - 22:30 Utrecht - Stadsschouwburg Utrecht

28dec20:3022:30UtrechtFinalistentour - Stadsschouwburg Utrecht20:30 - 22:30 Utrecht - Stadsschouwburg Utrecht

januari

08jan20:1522:15RoosendaalFinalistentour - De Kring20:15 - 22:15 Roosendaal - Schouwburg De Kring

09jan20:1522:15Wijchenfinalistentour - Theater 't mozaiek20:15 - 22:15 Wijchen - Theater 't Mozaïek

10jan20:3022:30Almerefinalistentour - kunstlinie almere flevoland20:30 - 22:30 Almere - Kunstlinie Almere Flevoland

11jan20:1522:15Geertruidenbergfinalistentour - de schattelijn20:15 - 22:15 Geertruidenberg - De Schattelijn

15jan20:1522:15Naaldwijkfinalistentour - De naald20:15 - 22:15 Naaldwijk - WestlandTheater De Naald

17jan20:3022:30Arnhemfinalistentour - posttheater20:30 - 22:30 Arnhem - Posttheater

18jan20:1522:15Rotterdamfinalistentour - theater zuidplein20:15 - 22:15 Rotterdam - Theater Zuidplein

20jan20:0022:00Lissefinalistentour - theater floralis20:00 - 22:00 Lisse - Theater Floralis

24jan20:1522:15Ritthemfinalistentour - theater de verwachting20:15 - 22:15 Ritthem - Theater de Verwachting

25jan20:3022:30Spijkenissefinalistentour - theater de stoep20:30 - 22:30 Spijkenisse - Theater de Stoep

30jan20:3022:30Nijmegenfinalistentour - de lindenberg20:30 - 22:30 Nijmegen - Lindenberg Theater

31jan20:3022:30Oosterhoutfinalistentour - theater de bussel20:30 - 22:30 Oosterhout - Theater de Bussel

nieuws

media

partners

Erasmusstichting •  Stichting Zabawas
X