finalisten

Chris Verlaan

Waterkonijnen

Hassan el Rahaui

agenda

december

13dec20:3022:30AmstelveenFinalistentour - Cultuurcentrum Griffioen20:30 - 22:30 Amstelveen - Cultureelcentrum Griffioen

14dec20:1522:15HaastrechtFinalistentour - Theater Concordia20:15 - 22:15 Haastrecht - Cultuurcentrum Concordia

15dec20:3022:30LeidschendamFinalistentour - Het Veurtheater20:30 - 22:30 Leidschendam - Het Veur Theater

20dec20:0022:00BovenkarspelFinalistentour - Het Postkantoor20:00 - 22:00 Bovenkarspel - Theater Het Postkantoor

21dec20:1522:15VeendamFinalistentour - CC Van Beresteyn20:15 - 22:15 Veendam - CC van Beresteyn

22dec20:3022:30BolswardFinalistentour - Ons Gebouw20:30 - 22:30 Bolsward - Ons Gebouw

27dec20:0022:00HengeloFinalistentour - Schouwburg Hengelo20:00 - 22:00 Schouwburg Hengelo

28dec20:3022:30UtrechtFinalistentour - Stadschouwburg20:30 - 22:30 Utrecht - Stadsschouwburg

29dec20:3022:30UtrechtFinalistentour - Stadschouwburg20:30 - 22:30 Utrecht - Stadsschouwburg

januari

11jan20:3022:30BodegravenFinalistentour - Het Evertshuis20:30 - 22:30 Bodegraven - Het Evertshuis

12jan20:1522:15GeertruidenbergFinalistentour - De Schattelijn20:15 - 22:15 Geertruidenberg - De Schattelijn

14jan20:3022:30LisseFinalistentour - Theater Floralis20:30 - 22:30 Lisse - Theater Floralis

17jan20:1522:15RhoonFinalistentour - Kasteel . Rhoon20:15 - 22:15 Rhoon - Kasteel Rhoon

18jan20:3022:30ArnhemFinalistentour - Posttheater20:30 - 22:30 Arnhem - Posttheater

19jan20:1522:15DinxperloFinalistentour - Klein Theater20:15 - 22:15 Dinxperlo - Klein Theater

24jan20:3022:30Alphen a/d RijnFinalistentour - Theater Castellum20:30 - 22:30 Alphen a/d Rijn - Theater Castellum

25jan20:1522:15RitthemFinalistentour - Theater de Verwachting20:15 - 22:15 Ritthem - Theater de Verwachting

26jan20:1522:15RenesseFinalistentour - Dorpshuis20:15 - 22:15 Renesse - Dorpshuis

31jan20:1522:15HardewijkFinalistentour - Theater Harderwijk20:15 - 22:15 Harderwijk - Theater Harderwijk

februari

01feb20:3022:30HoofddorpFinalistentour - Het Oude Raadhuis20:30 - 22:30 Hoofddorp - Het Oude Raadhuis

02feb20:3020:30HoofddorpFinalistentour - Het Oude Raadhuis20:30 - 20:30 Hoofddorp - Het Oude Raadhuis

07feb20:3022:30ZundertFinalistentour - CultuurCentrum Zundert20:30 - 22:30 Zundert - CultuurCentrum Zundert

08feb20:1522:15HellevoetsluisFinalistentour - Twee Hondjes20:15 - 22:15 Hellevoetsluis - Twee Hondjes

09feb20:3022:30VoorburgFinalistentour - Theater Ludens20:30 - 22:30 Voorburg - Theater Ludens

12feb20:1522:15SchiedamFinalistentour - Wennekerpand20:15 - 22:15 Schiedam - Wennekerpand

14feb20:3022:30EnschedeFinalistentour - Theater Concordia20:30 - 22:30 Enschede - Theater Concordia

15feb20:1522:15BoxmeerFinalistentour - 20:15 - 22:15 Boxmeer - De Weijer

22feb20:1522:15Capelle a/d IJselFinalistentour - Isala Theater20:15 - 22:15 Capelle a/d Ijsel - Isala Theater

23feb20:1522:15SoestFinalistentour - Theater Idea20:15 - 22:15 Soest - Theater Idea

nieuws

media

partners

Erasmusstichting •  Stichting Zabawas
X